Praca poradni

Szanowni Pacjenci,

Ograniczamy w poradniach wizyty , które mogą odbyć się w innym terminie.  Nasi pracownicy będą na bieżąco kontaktowali się z Wami w celu ustalenia szczegółów wizyty.  W każdym przypadku o tym, czy  wizyta zostanie przełożona, odbędzie się planowo, czy też lekarz będzie mógł skonsultować pacjenta telefonicznie - każdorazowo będzie decydował specjalista. Takie telefony do Pacjentów wykonywane są zazwyczaj dzień przed planowaną wizytą. Możecie także   niezależnie skontaktować się telefonicznie w tej sprawie z daną poradnią.

Numery telefonów dostępne są zakładkach:

PORADNIE ARKOŃSKA

PORADNIE ZDUNOWO

Wiemy, że linie telefoniczne są obciążone. Robimy wszystko, co w naszej mocy,  żeb usprawnić komunikację z Wami. Prosimy o wyrozumiałość. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA

Konsultacje odbywają się tylko w trybie telefonicznym.:

dr Bożena Kurek, tel. 91 813 91 69
dr Wiesława Wieliczko, tel. 91 813 93 89
dr Marzena Noworyta-Ziętara, tel. 91 813 93 80
dr Julita Duda, tel. 91 813 91 68
dr Sławomir Pynka, tel. 91 813 93 80 
Pobierani krwii dla tej poradni odbywa się w gabinecie 206 w budynku przy ul. Broniewskiego 2.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PORADNIA HEPATOLOGICZNA

Szanowni Państwo!

Obie poradnie będą w najbliższych tygodniach funkcjonowały w ograniczonym zakresie. Wszystkie wizyty kontrolne, które nie wiążą się z pogorszeniem stanu zdrowia, należy przełożyć na termin późniejszy.

Pacjenci z hemochromatozą przez pewien czas nie będą kierowani i przyjmowani na oddział hepatologii na krwioupusty.

W Poradni Hepatologicznej wizyty dla pacjentów, będących w programach lekowych, będą odbywały się zgodnie z harmonogramem.

Wizyty pacjentów po transplantacji wątroby, która była wykonana w ostatnich trzech miesiącach, będą odbywały się zgodnie z harmonogramem. W innych przypadkach , z uwagi na Państwa bezpieczeństwo, prosimy wizyty ograniczyć do niezbędnych. Kody recept możemy wysyłać telefonicznie albo przez profil e-zdrowie (aplikacja na smartfony). W każdym przypadku skontaktuje się z Panią/Panem lekarz lub rejestratorka z Poradni Transplantologicznej i poinformuje o aktualnej sytuacji.

Podawanie immunoglobuliny anty-HBs będzie czasowo odbywać się na oddziale nefrologii SPWSZ.

Po powrocie sytuacji epidemiologicznej do normy niezwłocznie poinformujemy Państwa o wznowieniu dotychczasowej działalności.

Z poważaniem,
Marta Wawrzynowicz-Syczewska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SPWSZ Jednostka samorządu województwa zachodniopomorskiego
nfz
bip
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij