11
05.2010

12 MAJA – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ

Drukuj

     W tym szczególnym dniu pragnę wyrazić serdeczną wdzięczność wszystkim Paniom wykonującym piękny zawód pielęgniarki i położnej. Najlepsze życzenia kieruję także pod adresem Panów  realizujących swoje zawodowe zainteresowania w tej profesji zarezerwowanej do niedawna dla kobiet.
     Szpital Wojewódzki w Szczecinie szczyci się Zespołem Pielęgniarskim o wysokich kwalifikacjach, co jest szczególnym powodem do satysfakcji dla wykonujących ten zawód oraz nieocenioną wartością dla pacjentów. Pełna poświęcenia praca, niesienie ulgi w bólu i cierpieniu, zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność, to cechy zasługujące na uznanie.
     Z dużym zadowoleniem oceniam wszelkie dokonania pomnażające wspólny dorobek wypracowywany przez całą społeczność zawodową naszego szpitala. Bez cienia kurtuazji dodam, że w czołówce wzorowych realizatorów zadań znajdują się przedstawiciele Zespołu Pielęgniarskiego.
Przejściowe trudności oraz konieczność częściowego przeorganizowania naszej pracy wymaga rozpoczynająca się  budowa Centrum Zabiegowego. W związku z tym proszę o wyrozumiałość i pomoc w minimalizowaniu pewnych niedogodności dla pacjentów. Perspektywa znacznie lepszych warunków po zakończeniu inwestycji powinna determinować nasze działania.
     Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i  Położnej życzę Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym oraz realizacji zamierzeń zawodowych.

     Łączę wyrazy szacunku,
dr n. med. MARIUSZ PIETRZAK
DYREKTOR SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO

w Szczecinie

 
« powrót
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij