30
12.2016

Biuletyn i strona internetowa dedykowane połączeniu szpitali

Drukuj

RAZEM to nazwa biuletynu i witryny internetowej, które powstały z myślą o pracownikach Szpitala Zdunowo i Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. Na ich stronach znajdują się informacje dotyczące konsolidacji, aktualności, opinie oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Pierwszy numer Biuletynu Informacyjnego Konsolidacji Szpitali - RAZEM trafi do pracowników Szpitala Zdunowo i Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie dziś, tj. 30 grudnia br. W pierwszym numerze możemy przeczytać m. in. o postępach prac i ustaleniach zespołów roboczych,  wywiady ze związkami zawodowymi obu szpitali oraz odpowiedzi na pytania pracowników.

- Zdajemy sobie sprawę, jak wiele pytań i wątpliwości wśród załogi naszych szpitali budzi proces konsolidacji – mówi Małgorzata Usielska, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. – Zdecydowaliśmy się więc na wydanie biuletynu i strony internetowej, które dostarczą aktualnych informacji z pierwszej ręki oraz umożliwią pracownikom zadawanie pytań.  Chcemy, by wszystkie nasze działania były jawne i transparentne.

Biuletyn będzie ukazywał się raz w miesiącu przez kolejne pół roku. W każdym wydaniu przygotowane zostaną informacje dotyczące postępów w pracach zespołów roboczych, autoryzowane opinie i wywiady oraz odpowiedzi na pytania (pracownicy mogą przesyłać pytania na adres razem@zdunowoszczecin.pl oraz razem@spwsz.szczecin.pl ). Odpowiedzi zostaną przygotowane wspólnie z dyrekcją szpitala.  Część znajdzie się w kolejnych numerach biuletynu.

Uzupełnieniem papierowej wersji biuletynu jest strona internetowa www.az-szpital.szczecin.pl

W serwisie oprócz ogólnych informacji i celów konsolidacji znajdziemy aktualności, opinie, harmonogram, relacje z prac i zebrań zespołów roboczych, a także wszystkie pytania i odpowiedzi.

Logo, które występuje w biuletynie jest tymczasowe. Powstało na potrzeby komunikacji procesu konsolidacji.

Za redakcję biuletynu i strony internetowej odpowiadają rzecznicy prasowi jednostek: Natalia Andruczyk (SPWSZ) i Joanna Fajfer – Ślósarek (Zdunowo)

Więcej informacji na stronie: www.az-szpital.szczecin.pl

« powrót
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij