26
06.2011

Centrum Zabiegowe – zgodnie z planem !

Drukuj

Centrum Zabiegowe – zgodnie z planem !

Szpital na Arkońskiej wizytowali przedstawiciele Zarządu Województwa, Urzędu Wojewódzkiego oraz radni Sejmiku Województwa zapoznając sięz zakresem prac budowlano – montażowych wykonywanych w ramach realizacji pierwszego etapu budowy nowoczesnego Centrum Zabiegowego.

Z informacji przekazanych przez kierownictwo robót z firmy„Wrobis” S.A. wynika, że wszystkie zaplanowane przedsięwzięcia przebiegajązgodnie z planem i nic nie wskazuje, by dobre tempo prac mogło się zmienić.Brzmi to optymistycznie w świetle końcowego terminu przekazania obiektu do eksploatacji, tj. w pierwszej połowie 2013 roku. Budynek główny po ociepleniu, wykonaniu elewacji, specjalistycznych instalacji oraz ścian działowych jest już prawie gotowy do rozpoczęcia robót wykończeniowych. Dzieje się to równolegle z końcowymi pracami przy „spinaniu” budynku M specjalnym łącznikiem – tunelem z budynkiem B i z działającym tam Centrum Diagnostycznym. Taki zamknięty system pozwoli na bezproblemowy transport pacjentów na specjalistyczne badania diagnostyczne.

Dyrektor szpitala dr Mariusz Pietrzak zapewnił wizytujących o planowym przebiegu prac na budowie i oczekiwanej z niecierpliwościąprzeprowadzki do nowego obiektu. Pozwoli to na rozpoczęcie kolejnego etapu inwestycji, tzn. kompleksowej modernizacji budynku L.

Plac budowy wizytowali m.in. członek Zarządu Województwa Marek Hok, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego Mariola Cieśla oraz radne Sejmiku Województwa Ewa Koś i Małgorzata Chyła.

 

  

   

« powrót
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij