05
01.2018

Chór PUM zaśpiewa dla naszych pacjentów

Drukuj

W niedzielę (7 stycznia) o godz. 18.00 w Kościele Dominikanów przy pl. Ofiar Katynia 1 odbędzie się Noworoczny Kolędowy Koncert Charytatywny na rzecz podopiecznych fundacji Nefro - Transplant działającej przy Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie.

Podczas koncertu usłyszymy utwory w wykonaniu Chóru Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego pod dyrekcją prof. Ryszarda Handke. To okazja do kolejnego spotkania się pacjentów, lekarzy i wszystkich osób, dla których idea transplantologii jest bliska sercu.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.


 

Fundacja NEFRO-TRANSPLANT działająca przy Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie skupia się na działaniach, których celem jest rozwój nefrologii, transplantologii i dializoterapii, podnoszenie świadomości zdrowotnej społeczeństwa, wspieranie działalności medycznej naszych oddziałów oraz kształcenie personelu medycznego.

Fundacja wspiera zarówno pacjentów po przeszczepie, jak i tych, którzy oczekują na nowy narząd.
Do tej pory udało się zakupić sprzęt diagnostyczny (m. in. aparat USG, pistolety biopsyjne) na potrzeby Oddziału Nefrologii i Transplntacji Nerek SPWSZ, zorganizować szkolenie „Przeszczep Nowe Życie”oraz szkolenia dla lekarzy transplantologów.

« powrót
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij