01
07.2021

PORADNIA HEMATOLOGICZNA W SZPITALU WOJEWÓDZKIM W SZCZECINIE!

PORADNIA HEMATOLOGICZNA W SZPITALU WOJEWÓDZKIM W SZCZECINIE!
Drukuj

Po blisko dwóch latach starań - od dziś tj. 1 lipca 2021r. - w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie będzie funkcjonowała Poradnia Hematologiczna. Potrzeba powstania poradni była ogromna, ponieważ chorych przybywa a kolejki w istniejących w naszym województwie poradniach hematologicznych są bardzo długie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą specjalistów hematologii, którzy będą przyjmować pacjentów przy ul. Arkońskiej na parterze Budynku B.

„W poradni hematologicznej diagnozowani i leczeni są chorzy z chorobami nowotworowymi układu krwiotwórczego i chłonnego ( chłoniaki, białaczki, nowotwory mieloproliferacyjne, zespoły mielodysplastyczne) oraz choroby nienowotworowe, m.in. małopłytkowości, niedokrwistości różnego rodzaju. Po 2 latach starań, ze strony Dyrekcji, udało się otrzymać kontrakt na Poradnię Hematologiczną - co jest niezwykle istotne dla pacjentów - ponieważ termin oczekiwania na wizytę w poradni hematologicznej jest bardzo długi.”mówi lek. med. Katarzyna Żybul, specjalista chorób wewnętrznych i hematologii w SPWSZ w Szczecinie.


PORADNIA HEMATOLOGICZNA mieści się w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie przy ul. Arkońskiej 4, w budynku B na parterze ( wejście od frontu budynku B - po przejściu bramę główną Szpitala - budynek po prawej stronie )

Numer telefonu do rejestracji poradni: 91 813 96 60 - czynny w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 07:30 – 14:00, we wtorki od 12:00 do 18:00.

« powrót
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij